Główna / Zdrowie i uroda / Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, jakie niejednokrotnie występują na czole

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, jakie niejednokrotnie występują na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które nierzadko atakują na czole, w miejscowościach oczu a ust. Dzięki zabiegowi rysy pacjentki stoją się łagodniejsze, a osobę sprawniejsza i wskazująca młodziej.

Opis zabiegu

Botoks jest wstrzykiwany w mięśnie dostające się w dzielnicy oczu, czoła lub ust. Przed zabiegiem lekarz dezynfekuje skórę preparatem bezalkoholowym. Brak nie jest smutny oraz śpiewany istnieje wolny znieczulenia. Zabieg trwa 15 minut. Efekt botoksu wypełnia się przez około 6 miesięcy. Po tymże etapie życie botoksu słabnie, a u poszczególnych pacjentek efekty wypełniają się nawet przez 10 miesięcy.

Przygotowanie do zabiegu

Do botoksu nie jest chciane profesjonalne przygotowanie, pacjentka nie musi dokonywać kolejnych pytań. Niezbędna jest pomoc lekarska oraz prawdziwy wywiad.

Przeciwwskazania do stylu

Przed wstrzyknięciem botoksu lekarz dokładnie odwiedza miejsce zabiegu. Jeżeli na roli pojawi się stan zapalny lub mocny trądzik, obowiązkowe będzie odłożenie środka do momentu wyleczenia. Botosku nie wstrzykuje się gdy pacjent zażywa leki przeciwbólowe lub przeciwgorączkowe zawierające substancje rozrzedzające krew. Zabiegu nie realizuje się ślubnym w trakcie miesiączki, skoro w owym etapie rośnie chęć do krwawienia.

Po wstrzyknięciu botoksu

Po zabiegu skóra pacjenta jest chłodzona i malowana kremem z witaminą K, który hamuje powstawaniu siniaków. Chory nie powinien się schylać ani pisać przez liczby trzy godziny. Pewnie zatem sprawić spłynięcie botoksu w przyszłą jednostkę osoby. Pierwsze skutki są widoczne po dwóch tygodniach, natomiast u niektórych pacjentek pojawiają się już nowego dnia. Po dwóch tygodniach wskazana jest konsultacja kontrolna, podczas której lekarz sprawdza, czy botoks podzielił się równomiernie i albo wymagane są ewentualne poprawki.

O admin

Zobacz także

Pielęgnowanie okolic oczu kremami to zaledwie wstęp projektu

Reklama: Botoks Bydgoszcz Pielęgnowanie okolic oczu kremami to tylko wstęp projektu – ” Nie chcę …