Główna / Bez kategorii / Dalekie granice witaminy C

Dalekie granice witaminy C

O wykonaniu różne witaminy C na układ odpowiedni powiedziano obecnie kilkoro. Widzenia są podzielone. Analizowana i pozostawiana na elemencie medycyny. Czy również prawda?
Badania naukowe pokazują, że niewiedza i ignorancja świata wyrządza wielką stratę…..

Przeprowadzono już dość sporo pytań – stosując sprawdzone metody podwójnie ślepej próby klinicznej, z udziałem bracie kontrolnej zażywającej placebo – aby upewnić się, i witamina C rzeczywiście zajmuje kilkoro wysokich właściwości zdrowotnych. Wyniki ujawniły się pozytywne.
Warto mieć, iż całe informacje tu zawarte dotyczą naturalnej witaminy C, która przedstawia doskonałą wchłanialność również nie podrażnia układu pokarmowego.
Kiedy warto rozwijać nasze pożywienie witaminą C?
– w końcu naprawy naczyń krwionośnych;
– maxkolor jako temat walki z żylakami i hemoroidami;
– w charakterze zachowania elastyczności skóry (wspomaganie prac kolagenu i łagodzenie powstawaniu zmarszczek);
– w ochronie zawałów centra czy udarów mózgu;
– jak prawdziwy przeciwutleniacz;
– w jedzeniu sprawności stawów (produkcja kolagenu).

Kto powinien stosować dodatkowe dawki różne witaminy C?

– pani z podniesionym lub ciemnym szczeblem cholesterolu

Badania dowodzą, iż używanie różne witaminy C przywraca do jednostki poziom cholesterolu osobom, u których istnieje on namawiać mały, uważa go wolny zmian tam, gdzie jest słuszny oraz opuszcza całym tym, którzy poziom cholesterolu mają za piękny. Witamina C podwyższa także okres we natur lipoproteiny dużej gęstości (HDL), czyli „dobrego cholesterolu”. Substancja ostatnia korzysta dobroczynny pomysł na stopień naczyń wieńcowych, gdyż wychwytuje cząsteczki cholesterolu w naczyniach krwionośnych i przekazuje je do wątroby, gdzie ulegają uszkodzeniu.

– osoby cierpiące na cukrzycę

Brak odpowiedniej dawce witamin i składników odżywczych kieruje do nieprawidłowego metabolizmu cukrów. Trzustka nie produkuje minimalnej dawek insuliny, czego produktem są przeszkodzie w metabolizmie węglowodanów, czyli pojawia się choroba metaboliczna jaką istnieje cukrzyca.

Wielkie części różne witaminy C mogą obniżyć zamówienie na insulinę. Badania nadzorowane poprzez prof. Pflegera z Uniwersytetu w Wiedniu dowiodły, że dodatek 300 do 600 mg różne witaminy C dziennie do pożywienia poprawia znacząco metabolizm u diabetyków. Poziom cukru w natury obniżył się mało o 30%, zapotrzebowanie na insulinę zmalało o 27% i zaobserwowano brak cukru w moczu.

Warto zaznaczyć także, że część glukozy (cukru) oraz witaminy C są do siebie podobne. Jeśli to cierpimy na błąd
witaminy C, która stanowi nieodzowna i do mieszkania elastyczności naczyń krwionośnych, wówczas powraca do wymiany molekuły C molekułą glukozy. Taka pomyłkowa zamiana występuje u przyczyn choroby sercowo-naczyniowej o podłożu cukrzycowym.

– w ochronie przeciwnowotworowej bądź kobiety zmagające się z obecną przypadłością

W 1990 roku Amerykański Instytut Onkologiczny wydał oświadczenie, że „witamina C wykazuje ogromny dochód na różne funkcje biologiczne. Jest że najaktywniejszym udziałem wśród składników pokarmowych”. W prawie 120 opublikowanych sprawozdaniach witaminę C sprawdza się do „szczepionki przeciwnowotworowej”. Osoby stosujące witaminę C są o 50%
mniej narażone na zagrożenie zachorowania na nowotwory, szczególnie nowotwory żołądka, przełyku, trzustki i jamy ustnej, lecz też szyjki macicy, odbytu i sutka niż osoby, jakie jej nie biorą. Informują o owym poszukiwania powodowane poprzez dr Gladys Block z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Pięć posiłków zawierających owoce i warzywa dostarcza 200-300mg naturalnej różne witaminy C – odpowiednio wiele, by zmniejszyć rozwój nowotworów. Ale dla skuteczniejszego ubezpieczenia potrzeba dawkę uzupełniać.
Witamina C wprowadzana w prawdziwych dawkach, uniemożliwia przeobrażenie się w nitrozoaminy azotynów i azotanów widzących się w pożywieniu (dodatki spotykane zwłaszcza w wędlinach). Większość nitrozoamin posiada zadanie rakotwórcze natomiast zapewne doprowadzić raka żołądka lub nowotwór złośliwy jelit. Ekspert od oczyszczania organizmu G.P. Małachow, zaprasza na 1 gram spożywanego białka zwierzęcego przyjąć 1 gram witaminy C, by przeciwdziałać gniciu białka w jelicie.
Badania Amerykańskiego Narodowego Instytutu Onkologicznego wykazały, że codzienna dawka 5 g witaminy C zwiększa produkcję
limfocytów w systemie, a dawka w skalach 10 g istnieje ponownie skuteczniejsza.
Witamina C wykazuje bowiem dobroczynny wpływ na limfocyty T.
– osoby odpowiadające na grypy zakaźne

Już w latach trzydziestych XX wieku, dr med. Frederik Klenner badał potencjał leczniczy różne witaminy C. Jego egzaminy na
sobie jednym, własnych dzieciach i chorych, utwierdziły go w przekonaniu, że witamina C może zmniejszyć przebieg chorób – szczególnie wirusowych stanów zakaźnych u niemowląt – w przeciągu minut czy godzin z podarowania jej uderzeniowej dawki. Pojąłem on czy przedstawił także zjawisko spadku różne witaminy C we krwi u osób zapadających na infekcji zakaźne. Stopień niedoboru zależał od długości życia grypy czy pobudzenia objawów. Stwierdził, iż wiele tegoż sposobie wypadków istnieje zrozumiałym następstwem poważnego braku witaminy w C w systemie, sąsiadującego z brakiem powodującym szkorbut.

– osoby narażone na spory stres

Ciągły stres fizyczny bądź psychiczny zwiększa ryzyko wystąpienia choroby sercowo-naczyniowej.
W klimacie stresu organizm powoduje znaczne sumy adrenaliny (hormonu stresu), jaka wpływa błyskawiczne zużycie
różne witaminy C, bowiem do sztuce jednej molekuły adrenaliny usuwana istnieje jakaś molekuła witaminy C. Jeśli nie dostarczymy organizmowi właściwych porcji tej różne witaminy wraz z pożywieniem, stan taki może zawrzeć do osłabienia ścianek naczyń krwionośnych.

Chaletacja

Na treści książki dr M. Rath „Dlaczego stworzenia nie dostają zawałów serca tylko my ludzie”

O admin

Zobacz także

Świece żarowe

Kiedyś, auty z napędem wysokoprężnym były właściwie stworzone, iż odpalenie auta przy kilkunastostopniowym mrozie było …