Główna / Nieruchomości / Elektryzuje, magnetyzuje, zachwyca – taki jest system skandynawski.

Elektryzuje, magnetyzuje, zachwyca – taki jest system skandynawski.

Reklama: Deweloper Bydgoszcz

Elektryzuje, magnetyzuje, zachwyca – taki jest sposób skandynawski. Przebojem wdarł się do pamięci i doszedł w gusta Polaków. Za co dużo go doceniam i dlaczego tak polubiłam spośród nim tworzyć? W tyle – jaki pomysł na rynkową wartość nieruchomości ma mieszkanie jej w takiej konwencji?

Pierwszy nurt skandynawskiej konwencji, upaja nas sielskością, łącząc drewno z prostymi akcentami. Drugi, bardziej silny, pozbawiony jest ozdobników, a dominuje w nim szarość i drewno. Charakteryzuje go wyraźnie charakterystyczna naturalność wykorzystywanych do struktury towarów lub deski pokryte farbą olejną. Częstymi dodatkami w pomieszczeniach bądź domach danych w skandynawskim systemu są futurystyczne, zaokrąglone meble. Bardzo długie znaczenie są tu dodatki, które dobrze współgrają z surowością otoczenia.

Mnie sam w estetyce stylu skandynawskiego urzeka jego prostota. W lokalu tego typu czuje się spokój, a przecież o to lata każdemu, kto wybiera dla siebie miejsce do utrzymania. Poza tym kocham te dodatki – nietuzinkowe sprzęty i urządzenie. Do tego dochodzi ciepło bijące od kominka w okresie jesienno-zimowym. Tak właśnie skupiać się może skandynawskie wnętrze: czyste, klarowne, i zarazem słoneczne i ciężkie nastroju i niepowtarzalnych dodatków. Minimalizm tego systemu powoduje, że wnętrze nabiera wyrazu elegancji, prostoty, czystości. Zachwycą się nim to koneserzy piękna, estetyki. Elegancja ta dana istnieje też dbałością o każdy moment pomieszczenia, o wszystek jego element.

zdecydowanie salon. Prosty stół, designerska komoda i miejsca, do ostatniego kanapa z dobrymi poduszkami i ciepły pled. Nad stołem prosta lampa, w środowisku kominek lub tzw. koza wypełniona drewnem, palącym się ciepłym płomieniem i ogrzewającym wszystkie pomieszczenie. W takim mieszkaniu cała rodzina poczuje się bezpiecznie, spotkania ze znajomymi nabiorą niesamowitego uroku. Każdy kto raz przekroczy próg takiego domu, będzie łatwo do niego powracał.

Grupę kobiet poszukujących nieruchomości zwraca dużą uwagę na estetykę wnętrza. Więc właśnie ważne w kolekcji są dobre zdjęcia, przedstawiające uporządkowaną, zdrową i niezagraconą powierzchnię. Istnieją jednak kupujący, którzy szczególną uwagą obdarowują i styl, w którym utrzymana stanowi ich inna przestrzeń do mieszkania. Prosty i popularny klimat powoduje, że klienci z razu skupiają swoją uwagę tylko na takiej nieruchomości. Charakterystyczne wnętrze zawsze znajdzie swoją rodzinę docelową, która będzie jeszcze zdeterminowana, aby je nabyć.

O admin

Zobacz także

Zakup nieruchomości jak każdego problemu prawdopodobnie stanowić poprzedzone targowaniem się ze sprzedającym.

Reklama: Deweloperzy Bydgoszcz Kiedy powinniśmy „przycisnąć”? Poza „standardową” propozycją niewielkiego obniżenia ceny okazją do negocjacji …