Główna / Żywienie / Francuzki mawiają, że marchewka więc jeden spośród najdostępniejszych także najsilniejszych kremów.

Francuzki mawiają, że marchewka więc jeden spośród najdostępniejszych także najsilniejszych kremów.

Francuzki mawiają, że marchewka więc pojedynczy z najbiedniejszych i najmilszych kremów. I liczą rację… Pobierzmy z tegoż centrum tej mas – wprowadźmy marchew do osobistej diety. 

Marchew ma ogromne dawce witamin oraz mikroelementów, jej najdroższym elementem jest a beta-karoten, czyli prowitamina A. Jest niezbędna do ważnego funkcjonowania układu – odpiera ataki bakterii oraz wirusów, poprawia wzrok, przede wszelkim tymczasem jest zdrowym przeciwutleniaczem, chroniąc swój układ przed złym działaniem bzach rodników. Marchew zawiera beta-karoten może to mieszkać się naszą naturalną, naturalną szczepionką przeciwko nowotworom, chorobom serca i wczesnemu starzeniu się. 

Korzeń marchewki to normalna skarbnica wysokich wartości odżywczych, której nie sposób przecenić. Poza wielkimi kwotami beta-karotenu, czyli prowitaminy A, warzywo to cenne istnieje podobnie w witaminy B1, B2, PP, K i C. Wszystkim oszczędzającym o elegancję oraz opinię marchew dostarcza ważnych związków mineralnych, takich jak wapń, żelazo, fosfor, miedź, cynk, molibden, magnez, jod oraz potas – to im racja zawdzięczmy jędrne ciało, piękną skórę i skórę skóry i twarde oraz konsekwentne włosy oraz paznokcie. Prowitamina A dobrze wykonywa na wzrok.

Flawonoidy ujęte w marchwi nie tylko zwalczają wolne rodniki, powodujące przedwczesne starzenie się organizmu, działaj jeszcze wpływają przeciwskurczowo na naczynia krwionośne. 

Marchew wpływa i na obniżanie poziomu tłuszczów we krwi, uwzględniona w niej celuloza pomaga pozbyć się szkodliwego cholesterolu – pracuje ją więc zdecydowaną obroną przed miażdżycą i wadami wieńcowymi. Bogactwo wartości kalorycznych uwzględnionych w marchewce działa wzmacniająco i przeciwanemicznie, reguluje pracę żołądka, zatrudnia w zdrowiu wątrobę i wygładza metabolizm.

O admin

Zobacz także

Dzięki modzie na okna dachowe niejeden ciemny składzik na strychu zmieniłem się w dowolny, w sum funkcjonalny pokój.

Reklama: Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Dzięki modzie na okna dachowe niejeden ciemny składzik na …