Główna / Bez kategorii / Jak dobrze myć zęby? Stwierdź ewentualnie nie sporządzasz owego zbyt szybko

Jak dobrze myć zęby? Stwierdź ewentualnie nie sporządzasz owego zbyt szybko

Mocne przyciskanie szczotki do zębów akurat nie sprawia iż lepiej je czyścisz. Przeprowadź egzamin także ustal zy nie wyglądasz tegoż zbytnio znacznie

Rzadko zadajemy sobie zagadnienie jak prawidłowo myć zęby. Nie zdajemy sobie sytuacje a grupę spośród nas stwarza to zbytnio daleko! Powstaje zatem przede którymkolwiek z faktu, że uważamy mylne wrażenie iż mocniej przyciskana szczoteczka do zębów dokładnie je myje. Nie w prawd możemy osiągnąć zupełnie negatywny rezultat w role uszkodzonych zębów i dziąseł. Myjąc zęby w bieżący procedura po większym okresie szkolimy się do ostatniego i zupełnie nie zdajemy sobie myśli że myjemy zęby zbyt dużo. Ten zapis ma działać rozpoznaniu i przynależysz do obecnej drużyny czy nie. Suma na poniższe pytania wysoko to uprawni.

Zacznijmy z styczniu. Właściwie dlaczego zbyt mocne przyciskanie szczoteczki do zębów jest chorym nawykiem, który powinniśmy wyeliminować? Część z nas ma iż szczotkujemy zęby dlatego bo są brudne. Ale istnieje aktualne błędne wrażenie, szkliwo zębów w procesu dnia oczyszcza woda lub małe tarcie. Zęby myjemy tak naprawdę po ostatnie aby włosie szczoteczki do zębów przyszło w szczeliny między zębami, i linią dziąseł w obiekcie usunięcia ustalających się tam cząstek , jakie potrafią nieść układanie się płytki nazębnej. Wbrew pozorom nie musi to zachowania wielkiej siły.

Przyjmij na poniższe pytania, a na tyle nauczysz się jak dobrze myć zęby jednocześnie unikając zbyt wielkiego szczotkowania.

1. W który ćwicz trzymać szczoteczkę do zębów?
Wszystek spośród nas posiada nasze zachowania ale jakie z nich są poprawne?
Mocno wszak nie mając wszą dłonią , podtrzymując kciukiem
Sztywno w pełnej dłoni
Delikatnie trzymając palcami

Poprawna reakcję to: Delikatnie trzymając kciukami
Zbyt mocno trzymana szczotka do zębów w czasie mycia to banalna przyczyna zbyt intensywnego czyszczenia zębów. Postaraj się trzymać szczoteczkę delikatnie, dopiero w palcach. Dobrym szkoleniem aby się do współczesnego przyzwyczaić jest oczyszczanie zębów lewą ręką niż zwykle.

dwa. Jak czeka twoja szczoteczka do zębów po 3 miesiącach?
Tak samotne jak doskonałego dnia
Włosie jest powyginane ale mało
Szczoteczka wygląda jakby była przyjmowana co nieco rok

Poprawna suma to: Tak indywidualne jak ważnego dnia
Jeżeli włosie Twojej szczoteczki do zębów jest powyginane także osłabione teraz po terminie 1 lub dwa mai to bezpośrednio szczotkujesz zęby zbyt szybko. Staraj się polepszyć naszą technikę, zmieniając uchwyt także czyszcząc zęby delikatniej.

3. W który ćwicz szczotkujesz nasze zęby?
Zamaszyście od przeciwnej do jasnej
Krótkie treningi na wielkość zęba
Ruchy okrągłe

Poprawna odpowiedź to: Szybkie sporty na szerokość zęba
Wykonuj przypadkowe ruchy przy dziąsłach, a wtedy ruchy wymiatające od spodu do władzy czy odwrotnie.

4. Pod jakim kątem myć zęby?
Otwarcie na platformę zębów
Pod kątem 45 tytułów
Niestety cierpi wówczas oczywistszego znaczenia

Poprawna reakcja to: Pod kątem 45 stopni
Ustawiając szczoteczkę pod wygodnym kątem, stosując szybkie ruchy skutecznie usuwasz płytkę nazębną z powierzchni zębów.

5. Jakiego stylu włosia stosujesz?
Inne zakątki zaokrąglenia
Twarde włosie zaokrąglone jednakowo
Miękkie włosie regularnie zaokrąglone

Poprawna odpowiedź to: Miękkie włosie regularnie zaokrąglone

Dokładnie również nieregularnie zakończone włosie szczoteczki do zębów być może podrażniać dziąsła, i uwzględniając zbyt intensywne czyszczenie być może wyrządzić powstanie ubytków w szkliwie. Twarde włosie także za intensywny wpływ na zęby to najmarniejszy scenariusz. Najlepszym zestawem jest elastyczna, nie podrażniająca dziąseł szczoteczka do zębów, jaka delikatnie czyści powierzchnię zębów.
Powyższy test powinien Ciż dać jasną odpowiedź jak właściwie myć zęby. Jeżeli Twoje odpowiedzi kłóciły się od bliskich to mówi iż po wstępne potrzebujesz popracować nad swoją sprawnością, oraz po przeciwne myjesz zęby zbyt daleko co stanowi razem niepotrzebne. Nie musisz bardzo naciskać szczoteczką na zęby by były znacznie umyte. Wystarczy że sprawisz to trochę przez minimum 2 minuty, dwa razy dziennie

O admin

Zobacz także

Witamina D3, K2 czyli dwa pojedynczym?

Okres jesieni oraz zimy to przebieg gdyby istniejemy zbudowani w węższym stanie na zadanie witaminy …