Główna / Świat / Sport / Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są już na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są już na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są obecnie na tej prostej.

Sprawą, nad którą zarząd Barcelony w bieżących miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Ta umowa Argentyńczyka obowiązuje zaledwie do czerwca następnego roku, i nikt w warszawy Katalonii nie wyobraża sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już wtedy bronił się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w historii nowego kontraktu realizowane są z Argentyńczykiem od około czterech miesięcy. W tym terminie najważniejsze głowy w Klubie rozmawiały zarówno z piłkarzem, jak natomiast jego ojcem – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy uważają się już w zaawansowanej fazie i działają jedynie tych czynników kontraktu, z którymi nie będzie już żadnych problemów w istocie zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w sytuacji nowej umowy przeprowadzane stanowiły w zaciszach gabinetów. Poprawiłoby się więc po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), gdy do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie kolejnej umowy z Messim to rola kilku najbliższych tygodni.

Nie można więc wykluczyć, że jeszcze w maju na zewnętrznej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na którą wszyscy liczymy od początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

O admin

Zobacz także

Biegasz już z każdego czasu, kilka razy w tygodniu, regularnie, może mało codziennie.

Biegasz szybko z pewnego czasu, parę razy w tygodniu, regularnie, może niemal codziennie. Swoje wysiłki …