Główna / Moda / Zdrowie / Jest wiele sposobów medycyny estetycznej, jakie maja na końca poprawić kondycję skóry oraz zatrzymać jej młody wygląd.

Jest wiele sposobów medycyny estetycznej, jakie maja na końca poprawić kondycję skóry oraz zatrzymać jej młody wygląd.

Reklama: Nici PDO Bydgoszcz

Jest wiele sposobów medycyny estetycznej, które miesiąca na końcu poprawić kondycję skóry oraz wziąć jej zdrowy wygląd. Innowacyjnym, ale stale zarabiającym na dostępności i cenionym także przez specjalistów, jak również pacjentów, jest zabieg z użyciem bioresorbowalnych nici PDO. System nici PDO powstał w 2008 roku w Korei Południowej i szturmem zdobywa rynki zachodnie, w tym nasz. PDO to plan pochodzący z polidioksanonu, substancji chemicznej znanej w medycynie od ponad 20 lat a wykorzystywanej dotychczas specjalnie do realizacji wchłanianych nici chirurgicznych, jakie są używane podczas zabiegów operacyjnych a w implantologii. Dzięki temu zabiegi z użyciem nici PDO dają się świetnymi efektami, ale i wielkim bezpieczeństwem. Dodatkowo zauważono, że rozpad włókien PDO stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co poprawia strukturę skóry. Dzięki temu wyniki sposobu są widoczne nawet do 2 lat.

Liftingujące nici traktowane są nie dopiero w stylach odmładzających twarz. Równie dobrze zbierają się w restauracji innych partii ciała np. biustu, brzucha, i nawet wiotkiej skóry dłoni. Bardzo dobrze wpisują się w dużych obszarach, np. w miejscowościach podbródka, linii żuchwy oraz na wrażliwej skórze szyi. Kolejną zaletą środku na niciach liftingujących jest szansa połączenia go z kolejnymi sposobami medycyny estetycznej np. z aplikacją wypełniaczy. Najpopularniejszym zastosowaniem nici PDO jest modelowanie owalu twarzy. Dzięki ich mechanicznemu działaniu możemy unieść opadającą skórę, a dzięki właściwościom stymulującym do prac kolagenu, zmienić jej jędrność. Oczywiście efekt związany istnieje z właściwego dostosowania ilości wprowadzonych nici i ich rodzaju do problemu, jaki pragniemy rozwiązać. Niektóre pacjentki zaraz po aplikacji czterech nici z haczykami uzyskują zadawalający efekt.

O admin

Zobacz także

Masaż znajduje duże zastosowanie w upraw i kosmetologii.

REKLAMA: kurs masażu Bydgoszcz Masaż znajduje szerokie użycie w trosk i kosmetologii. Różnorodność odmian tego …