Główna / Ciekawostki / Kręgi w życie, fenomen czy mistyfikacja?

Kręgi w życie, fenomen czy mistyfikacja?

Kręgi w zbożu, fenomen czy mistyfikacja? W nowoczesnych czasach możemy obserwować wzrost różnego sposobu wyjątkowych a często niewytłumaczalnych zjawisk, do których wchodzi, dosłownie na swoich oczach. 

Czasem są to wariacje na terenie mentalnym, czasem społecznym, i czasem, chociażby klimatycznym. Dziś jednak zastanowimy się, czym są kręgi w życie, na czas zachowamy się i mimo przyjrzymy temu działaniu, które aktualnie stanowi pewnym z niezwykle popularnych zjawisk występujących na naszej planecie.

Można śmiało napisać, że kręgi w zbożu to jakaś spośród najważniejszych teorii spiskowych, na treści której występują filmy, gra i książki.

W przeciągu ostatnich dwudziestu lat, na całej planecie ważna było zapisać występowanie tajemniczych okręgów, co mówi o tym, iż jest zatem działanie globalne, niemiejscowe.

Dotychczas zgłoszono, a i skatalogowano ponad 10 000 takich okręgów zbożowych.

Oczywiście tutaj głosy są podzielone, ponieważ część obserwatorów uważa, że istnieje wówczas sukces więc po prostu kawału, oczywiście jak, chociażby Doug’a Dave’a z roku 1991, którzy sprawiliśmy takie okręgi przy pomocy drewnianych belek.

Ale z pozostałej strony mamy świadomości głęboko kupujące w niniejszy fenomen dlaczego? Początków pewno istnieć znacznie, drinkom spośród najważniejszych jest mnogość występowania okręgów a ich globalny zasięg, a mistyfikacje nie mogą tworzyć każdych przypadków z wszelkiego świata, wtedy byłoby po prostu niemożliwe.

Szczególnie ważnym czynnikiem całej tej zabawki jest fakt, że ostatnie z gruntu prawdziwe, a przynajmniej uznane za prawdziwe zakresy nie wykazują żadnych oznak uszkodzenia zboża, jedynie lekkie przypalenie spotykające się przy łodydze, co sugeruje, że łodyga została zgięta przy pomocy jakiejś innej siły energetycznej.

Badania wykazały jasno, że w sektorze okręgów zbożowych jest znaczna zmiana, lub anomalia w tłu elektromagnetycznym. Jednakże idąc dalej, ważna tę informację pozostawić, ponieważ wyłania się inna, bardziej zastanawiająca, a mianowicie, jakie uważało być danie owych kręgów?

Cześć badaczy uważa, że niektóre kręgi wykazują bardzo ważne bliskości z układem wybranych konstelacji gwiazd, jak chociażby gwiazdozbioru Oriona, drugie wersje z zmian sądzą, że jest wówczas znaczenie, w stałym sensie zagadka dotycząca swej przyszłości i egzystencji.

Na pewno wiemy jedno, kręgi w życie ukazują nam zasady świetnej geometrii. Ci wiek obfitował w wydarzenia, które powtarzają się tworzyć pewną dysharmonię i obawę na wielu poziomach codziennego życia.

Wyraźnie broniło się jasne plus to, że nasz klimat ulega zmian. Edgar Cayce znana osobę, stanowiąca dla jednych uosobieniem zła i dla innych proroka, przepowiedział wiele obecnych zmian, do których przychodzi na posadzki.

Wtedy on przepowiada także odkrycie mistycznej Atlantydy natomiast jej tajemnej wiedzy, pamięta również o kręgach w zbożu i pozaziemskim przesłaniu. Przecież to lub będziemy kupować w tego typu rewelacje i pokazania zależy już ale i tylko z nas tychże.

Wraz z wykonującymi się coraz bardzo kolejami na własnej planecie tworzy się oraz inna wiedza naukowa. Krąg naukowców, możemy nazwać ich naukowcami nowej ery, nieustannie rozwija się i dodaje profesorów fizyki, biologii czy neuropsychologii.

Ciż ludzie, ci naukowcy tworzą zupełnie nową wizję świata a mężczyznę, niestety wiedze o tych dziewczynach a ich badaniach są zazwyczaj spychane na margines, to więcej społeczeństwo zwłaszcza w ogóle nie wie o byciu wielu nowych nauki i hipotez zajmujących swego mieszkania.

Nowe wizje, nowe wiedze odsłaniają przed nami tajemniczy świat, powszechnie nieznany i niesprawdzony. Dziś uświadamiamy sobie, że ludzkość odgrywa niezwykle ważniejszą rolę w stanowieniu tejże planety oraz własnego świata, ponadto wykazuje się, że polska tradycja żyć umie nie jest dość najbardziej zaawansowaną, obecnie stoi się coraz wyższe, że nowe ważne i wysoce zaawansowane technologicznie cywilizacje istniały przed nami, a wbrew to szybko upadały.

Bardzo uderzająca jest okazja upadków wielkich cywilizacji, co dobre, do dalekich upadków dochodziło zazwyczaj w punkcie, jeżeli dana kultura sięgała szczytów.

Istnieje ostatnie, zatem coś kuriozalnego, bowiem z elementu widzenia zwykłego człowieka wynika, że jeżeli coś osiąga szczyt, wówczas nie może więc upaść. A przecież, w dziki także do dziś naturalny sposób, wielkie cywilizacyjne nagle upadały.

Czy zatem kręgi w życie a nowe tego rodzaju zjawiska, które właśnie możemy spoglądać na wszelkim świecie, są poniekąd ostrzeżeniem dla naszej cywilizacji? Tego wiadomo nie wiemy, żyć chyba jak się przekonamy, ale to może istnieć teraz za późno.

O admin

Zobacz także

Cytryna jest owocem wynikającym z Chin

Kiedy poranne kroki towarzyszą nas do kuchni, pierwsza rzecz, która powstaje w swej indywidualności to …