Główna / Nieruchomości / Miejsc w ilość obecnych na zbytu wtórym jest relatywnie mało.

Miejsc w ilość obecnych na zbytu wtórym jest relatywnie mało.

Reklama: Deweloper Bydgoszcz

Miejsc w skalę nowych na rynku wtórym jest relatywnie mało. Ich udział wynosi mniej niż 10%. Szybko osiągają się na nich klientowi. Mieszkań w stopniu deweloperskim jest bardzo niewiele w ogólnej liczbie ofert.

Pamiętnym rynek cesji uprawnień do nieruchomości już umarł. Bardzo mało kupujących dopasowuje się na ostatniego standardu transakcje. Ofert miejsc na zbytu pierwszym jest wiele, a wartości nie rosną, gdy obecne było kiedyś.

Obecnie widzimy spore zainteresowanie mieszkaniami nowymi lub kilkuletnimi. Wśród klientów mamy zwolenników na wszelką grupę mieszkań. A z kilku lat widzimy trend, że kupujący szukają głównie mieszkań kilku letnich. Bycia stare niż 5-6 lat zdecydowanie dłużej się sprzedaje oraz ich stawka jest niższa.

Miejsca z rynku naturalnego są bardziej interesujące cenowo, ale miejmy, że do oddania zazwyczaj mija dużo czasu. Dodatkowo wymagają wykończenia, jakie potrafi pochłonąć dużo pieniędzy.

Cykl sprzedaży mieszkań świeżo wykończonych lub relatywnie młodych jest mocniejszy o prawie połowę. I najlepiej wydaje się mieszkania nowe, świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia.

Ceny takich mieszkań raczej rosną, po spadkach, jakie notowaliśmy parę lat temu. Wszystko zależy od swej sytuacji, stanu, natury i lokalizacji mieszkania.

O admin

Zobacz także

Zakup nieruchomości jak każdego problemu prawdopodobnie stanowić poprzedzone targowaniem się ze sprzedającym.

Reklama: Deweloperzy Bydgoszcz Kiedy powinniśmy „przycisnąć”? Poza „standardową” propozycją niewielkiego obniżenia ceny okazją do negocjacji …