Główna / Ciekawostki / Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego trafiliście do zaskakujących wniosków.

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego trafiliście do zaskakujących wniosków.

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego doszli do zaskakujących wniosków. To spośród pewnością dobra niespodzianka dla pań, które zdecydowały się na dziecko po zakończeniu 25 lat. Lub w takim razie, wbrew niektórym opiniom, z główną chcą nie powinien się spieszyć? 

Badacze ustalili, że wiek kobiety powstającej w początkową chcę jest kontrakt z długością jej działania. Przebadano ponad 200 tysięcy Amerykanek i zdobyto kompleksowe wyniki. Pokazało się, kobiety, które urodziły dziecko po 25. urodzinach żyły aż o 11 proc. dłużej z tych, które na macierzyństwo zdecydowały się wcześniej.

Naukowcy uważają, że wynik pytania jest wynikiem stabilizacji życiowej, ugruntowanej pozycji społecznej a atrakcyjniejszej kondycji gospodarczej, jaką najczęściej mają panie, które świadomie przechodzą w ciążę później. To znacząco działa na ich komfort psychiczny. Co wewnątrz tym idzie, jakość ich rośnięcia a zdrowia też jest odpowiedniejsza. Badacze zaznaczyli też, że według nich, jeśli kobieta kwalifikuje się na potomstwo w późniejszym wieku, znaczy to, że istnieje potężniejsza i większa, co z zmian równa się dłuższemu życiu.

Wyniki badania nie są rzecz jasna równoznaczne z tym, że lekarze będą polecać zwlekanie z macierzyństwem. Trzeba pamiętać, że późne macierzyństwo potrafi stanowić okazją wystąpienia komplikacji okołoporodowych i zalet wrodzonych u dziecka.

O admin

Zobacz także

Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niebudzący się cukiernictwem kwalifikuje się na podjęcie wyzwania

Reklama: Alejki ślubne Bydgoszcz Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niemający się cukiernictwem decyduje się …