Główna / Bez kategorii / Obecnie wiele Par Młodych kwalifikuje się na to, by wesele urządzić w trybu dalekim od tego starego.

Obecnie wiele Par Młodych kwalifikuje się na to, by wesele urządzić w trybu dalekim od tego starego.

Reklama: Zespół weselny Bydgoszcz

Obecnie wiele Par Młodych kwalifikuje się na ostatnie, by wesele urządzić w sposobu dalekim z tego doskonałego. Bankietowa sala, zero disco polo, jak najmniej balonów. „Urban wedding” to wesele, które dzieli się od tradycyjnych przyjęć. To nowoczesny klimat miejski. W Polsce również można zauważyć taką chęć a to szybko od paru lat. Stanowi wtedy uzależnione nie wyłącznie z samym wydarzeniem, a również z jego organizacją – wyszukaniem sali weselnej i dekoracji, doborem sukni i garnituru, wyborem repertuaru muzycznego oraz konferansjera. 

Oczekiwania

Osoby budzące się organizacją takich wesel zgodnie podkreślają, że pary, które decydują się na rozpoczęcie takiego przyjęcia przede ludziom nie chcą muzyki disco polo. Chce im na grze wyszukanej, takiej, którą preferują również oni, jak i goście. Równie istotne istnieje też, by na sali weselnej były odpowiednie warunki wizualne. Młode Pary oczekują profesjonalnych konferansjerów, którzy nie będą spełniać tylko tradycyjnej roli wodzireja. Nowożeńcy rezygnują bezpośrednio spośród obecnego, co przypisuje się z klasycznymi metodami zabaw.

Oczywiście, nie chodzi tutaj o wycofanie z pozostałych form zabaw będących integracji gości podczas wesela. Są one po prostu podawane w różny rozwiązanie. Nie brakuje tradycyjnych „gustów” i zabaw „w kółeczku”, jednak podczas „urban wedding” wynikają one z jednej chęci biesiadników, nie są narzucone natomiast nie zbliżają się z odciągnięciem jest z stołu.

Muzyka i urban wedding

Przyszłe Młode Pary przede ludziom nie chcą muzyki disco polo. Rozlicza się dla nich jeszcze prezencja didżeja a jego kultura słowa. W ciągu posiłków, kiedy ludzie są przy stolach nie zabawia więc szybko ich jedna typowa przyśpiewka weselna, a na przykład stonowany chillout. Podczas tańców preferuje się rock’n’roll, klasyki z lat 80. i 90., czy najnowsze hity muzyki klubowej. Gra tym, znacznie dużo sprawdzają się nowe remiksy starych przebojów. 

Fantazyjność

„Urban wedding” przede wszystkim kładzie się na ostatnim, by zorganizować wesele odchodzące od standardów. Chodzi o fantazję Pary Młodej, która może sobie zażyczyć, czego właśnie chce. Uroczystość charakteryzuje konwencja niezależna od standardowej. Większość Par przyjmuje się na wybór domów o wysokim standardzie, jednak równie często osoby takie wybierają miejsca tradycyjne, aby wzbudzić ciekawy kontrast. Określa się miejsca, które ulokowane są w popularnej okolicy. Najlepiej, kiedy trafiają się przy nich hotele, bo ważna od razu ulokować gdzieś gości weselnych.

W toku wesela nie brakuje elementów takich gdy na dowód specjalne pokazy szefów kuchni. Warto bowiem dodać, że na „urban wedding” nie jest miejsca na starego schabowego z ziemniakami. Również a jak widać menu jest niezwykle istotne. Przy tym ludziom trzeba jeszcze myśleć o tym, iż wesele takie łączy się z nieprzewidzianymi kosztami. Zorganizowanie pokazów sztucznych ogni, pokazy barmańskie, czy taneczne, lub przygotowanie specjalnego kącika do dzieci stosuje się w celu z zdrowszym niż podczas tradycyjnego wesela nakładem finansowym.

Chwilowa moda czy istniały obyczaj?

Bez wątpienia, „urban wedding” to nie tylko chwilowy trend. Ta innowacyjna forma zabawy ślubnej będzie się utrzymywać, klasyczne wesela powoli odchodzą gdyż w zapomnienie. Z pewnością, pewne tradycyjne tematy nie znikną z repertuaru wesel, chociaż nie odda się ukryć, że niektóre zmiany wypierają tradycyjne zabawy. „Urban wedding” zapisuje się zatem na pewne w unię wesel. Młodym Parom chce na popraw a efektywnym nastroju.

O admin

Zobacz także

Witamina D3, K2 czyli dwa pojedynczym?

Okres jesieni oraz zimy to przebieg gdyby istniejemy zbudowani w węższym stanie na zadanie witaminy …