Główna / Biznes / Powinniśmy określić ile pieniędzy dziennie, przewinie się przez naszą liczarkę

Powinniśmy określić ile pieniędzy dziennie, przewinie się przez naszą liczarkę

Trwałość urządzenia

Powinniśmy oszacować ile banknotów dziennie, przewinie się przez polską liczarkę Pozwala nam toż odpowiednio dobrać odpowiedni przykład do polskich potrzeb. Nie każda liczarka wytrzyma bowiem długotrwałą pracę przy sporej dawki pieniędzy. Są jednakże również takie, które zliczą każdą ilość pieniędzy, cechuje się je imieniem „heavy duty”.

Szybkość liczenia

Pozyskując nowe urządzenia, warto spróbować jak szybko dodaje ono banknoty. Jest więc zwłaszcza ważne, że będziemy przeliczać tak wiele banknotów w ruchu jednego dnia. Im już zawiera dana liczarka tym dobrze czasu nabędziemy w znaczniejszej perspektywie. Dostępne na zbycie prędkości liczarek wahają się między 500 a 2000 banknotów na chwilę. Niektóre z urządzeń pozwalają więcej na manipulacje prędkości i zaadaptowanie jej do polskich potrzeb.

Funkcja kontroli autentyczności pieniędzy

Do bardzo ważnych ról które powinna stanowić każda liczarkę jest praca rozpoznawania autentyczności banknotów. Dzięki obecnemu będziemy potrafili szybko wykryć ewentualne falsyfikaty. Stanowi obecne niesłychanie ważne, żeby później jeszcze nie wpuścić fałszywych pieniędzy do obiegu.

Do najpopularniejszych metod, które są do badania tego czy pieniądz jest pewny należą:

Detekcja ultrafioletowa – wiele banknotów ma nadrukowane specjalne symbole, do których użyto fluorescencyjnych farb, dzięki światłu UV możliwe jest ich rozpoznanie

Detekcja magnetyczna – niektóre z pieniędzy mają dodatkowo specjalne farby, które korzystają właściwości magnetyczne, to potrzebne jest aby, liczarka była właśnie funkcje, która zrozumie ten rodzaj farby

Analiza widma – pyta ona skład chemiczny banknotu

Możliwość dostosowania liczarki do drugich walut

Na świecie jest wiele państw i prawie wszystkie z nich posiada własną walutę. Warto to dobrać taką liczarkę, która będzie międzynarodowa i przyjmie nam przeliczać jeszcze kilka innych walut. Banknoty danych państw dzielą się od siebie wielkością i miejscami ukrycia zabezpieczeń, nasza liczarka musi więc wykryć, z jakim banknotem przechodzi do działania.

O admin

Zobacz także

Naukowcy potwierdzają, nowy produkt na odchudzanie gotowy!

Don’t act so surprised, Your Highness. You weren’t on any mercy mission this time. Several …