Główna / Nowe technologie / Tesla Motors toż spośród pewnością sama z najbardziej nowoczesnych firm działających obecnie.

Tesla Motors toż spośród pewnością sama z najbardziej nowoczesnych firm działających obecnie.

Tesla Motors toż z pewnością sama z najbardziej oryginalnych firm działających obecnie. Jej elektroniczne samochody zmieniły sposób w który patrzymy na ostatniego typu pojazdy, a pamiętanie o własne miejsce jest godne pozazdroszczenia i naśladowania. Prezes Tesli – Elon Musk – wydał się właśnie ze światem swoją fantazją na inna lata pracy firmy, a tworzona jego słowami przyszłość pokazuje się zaskakująco. 

Poza samochodami elektrycznymi przeznaczonymi dla mas, Tesla będzie świadczyć również ciężarówki oraz autobusy. One rzadko napędzane będą energią elektryczną i staną się w pełni autonomiczne. Wykonać więc ma, że transport towarów też pracowników będzie efektywniejszy i estetyczniejszy. Pierwsze nowe produkty Tesli mają stać zaprezentowane obecnie w przyszłym roku. Oprócz wielkogabarytowych pojazdów Musk chce sprzedawać mniejsze, mające działać do rozwożenia paczek i całych zadań. 

Musk posiada też plany połączone z obecnie sprzedawanymi samochodami. Mając na uwadze fakt, że właściwie każdy z nas ma ze własnego pojazdów przez 5 do 10% dnia, Musk chce zaoferować możliwość udostępniania aut gdy będziemy np. w sztuki, a one będą być bezczynnie na parkingu. Posiada to stanowić dodatkowe dzięki funkcji czasowego udostępnienia swojego samochodu flocie Tesli, która będzie proponować usługi odpowiednie do Ubera, ale z użyciem autonomicznych pojazdów. Pozwoli to właścicielom samochodów tworzonych przez Muska na pracowanie na nich, co w jasnym stopniu uatrakcyjni ofertę.

Ważny punktem postu Muska jest całkowite uwolnienie się fabryki GigaFactory od energii elektrycznej wychodzącej z paliw kopalnych. Prezes Tesli chce, by jego fabryka zasilana istniała w 100% energią słoneczną, oraz tym zagadnieniu pomóc planuje zakupiona niedawno przez Teslę firma SolarCity zajmującą się produkcją paneli słonecznych.

Zdradzone właśnie plany Elona Muska na przyszłość Tesli są bardzo dumne i wypełnia się, że ciężko będzie je dokonać. Jednak Musk nie raz już udowodnił, że słowo „niemożliwe” nie dostaje się w jego słowniku. Z wysoką ciekawością czekamy to na wkomponowanie w życie obiecanych dziś nowości.

O admin

Zobacz także

Końcem automatyzacji jest uzyskanie zoptymalizowanych planów produkcyjnych

Reklama: program produkcyjny Systemy MES i APS to dwie różne kategorie oprogramowania dla produkcji. APS to …