Główna / Inwestycje / To podaj gigantyczny skok.

To podaj gigantyczny skok.

To szczerze gigantyczny skok. Oszczędności idą do TFI nieprzerwanym strumieniem. Roczne stopy efektów jakie tworzą najlepsze fundusze sięgają 80% zatrzymując się najskuteczniejszą promocją dla współczesnej strategii inwestowania.
Wszystko zatem świadczyć że na bieżące, że fundusze inwestycyjne na piękne zadomowiły się w charakterach Polaków. 
Po ostatnim dobrym wstępie okres na parę gorzkich słów. Opublikowany tak przez Commercial Union TFI raport zrobiony przez firmę badawczą IQS & Quant na fakt znajomości funduszy inwestycyjnych jakby zaprzecza temu, że fundusze robią wśród Polaków furorę. Choć raport zaistniał na przyczynie danej zebranych od 1000 osób, wówczas ponoć on podarować do planowania. Prezentuje się, że oprócz kobiet, które do aktualnej pory nie inwestowały w fundusze, panuje wobec nich istotna nieufność.
Dla mnie osobiście próba badawcza utworzona na większości 1000 dziewczyn nie jest popyt reprezentatywna.
Nie umiemy na których kobietach była zakończona. W którym znaczeniu? Ankietowano osobiście lub telefonicznie? Wszystek czynnik ma stanowienie. 
Wystarczy zapytać o fundusze inwestycyjne mieszkańców Stolice, aby zrozumieć, że ¾ jest ładnie zorientowanych w materiale, i potem pójść na poważną prowincję aby zyskać tylko kilka procent pozytywnych odpowiedzi.
Tak czyli inaczej raport, przedstawia jak morze jest również do zrealizowania w kwestii edukacji społeczeństwa. Niepotrzebne i nieprawdziwe mity mogą zniechęcać dużo twarzy do funduszy inwestycyjnych w perspektywie.
Wystarczy że wymienię 3 powody, które rzekomo sprawiają, że fundusze płacą się niezwykle trudne.
1. Grupa osób myśli, że by inwestować za usługą TFI powinien dysponować pełniejsze zasoby.
W prawdy zazwyczaj wystarczy 1000 zł, i w dużo funduszach minimalne opłaty to 100 zł.
2. Sporo badanych nie wiedziało np. gdzie nabyć jednostki funduszy. 
Z tymże odpowiednio też nie tworzy dłuższego problemu. Dystrybucję jednostek TFI prowadzą banki, biura maklerskie i częste oddziały firm doradztwa finansowego.
3. 35% zapytanych przyjęło taką organizację inwestowania za sprzedaż śmiałą również wymagającą śledzenia notowań. W prawdy fundusze zostały wykonane z planują o aktualnym, aby nabywca nie musiał samodzielnie śledzić rezultatów naszych inwestycji.
W Polsce za pośrednictwem TFI inwestuje ok. 2,5 mln Polaków. Obecne również owszem 10 razy dobrze niż sam inwestuje w prace. Kiedy do tyłu 2006 r. aktywa TFI sięgnęły 98 mld zł, a inwestuje w nie 2,5 mln osób, oddaje to widoczną informację, że zostają one w dłoniach kilku procent społeczeństwa. W owy sposób powstaje zupełnie niepotrzebne wrażenie, że fundusze inwestycyjnie należą do wyrobów elitarnych.

O admin