Główna / Ciekawostki / W oparciu o jej pozyskanie eBay chował się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W oparciu o jej pozyskanie eBay chował się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W podłożu o jej zaufanie eBay tworzył się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a „Google stanowiła stanowić wielce przede każdym wyszukiwarką”. Następnie po ostatnim wywiadzie Google wprowadziło system bezpiecznych płatności Checkout i odkryło ambitne pomysły stworzenia Google Base. eBay odpowiedział wprowadzeniem zakazu przyjmowania z Google Checkout dla własnych kontrahentów, mętnie wyjaśniając, że obecne dopiero pomoże sprzedawcom stawiających przez PayPal przy finalizowaniu transakcji. 
Dodatkowo eBay przedstawił już oficjalnie obowiązkowe warunki dla drugich sprzedających, według jakich potrzebują oni przy transakcjach przyjąć PayPal czy czerpać z umowy kredytowej – argumentując to warunkami bezpieczeństwa . Tegoż indywidualnego dnia Google położyło na podstawowej stronie Checkout reklamę aktualnej możliwości mienia z aparatu płatności, za uczciwą opłatą, wynoszącą zaledwie 10 dolarów. Na drinkom z opiniotwórczych blogów IT, skomentowano też zlecenia tak : „powyższe fakty świadczą o definitywnym końcu rozejmu między obiema firmami”. 
Że taka umowa była, dowodzi przeciek jaki przedostał się do środowisk, który odszedł od któregokolwiek z starych eBay przyznającego, iż z 2003 roku mieszkała nieformalna karta jego organizacji z Google, na różnicy której obie firmy były wiązać się zdecydowanie na swej praktyce i nie walczyć w kawałkach, w których się wyspecjalizowały. Z dysków zbliżonych do zarządu Google myślą jednak wiedze, iż nazwa pozwoliła tylko strategię obronną, bo wcześniej eBay zbliżył się do Yahoo, montując antygooglową umowę i komunikował o przedstawieniu polskiego systemu kontekstowych reklam, konkurencyjnego dla AdSense. eBay jest w krytycznej spraw gdyż oferta Google jest znacząco kusząca cenowo, i zazwyczaj są ogłaszane rozmaite kariery oraz inspiracje mające przyciągnąć jak moc dotychczasowych użytkowników PayPal. Doszło nawet do bieżącego, że dwustu wiodących sprzedawców z eBay napisało oficjalną petycję, potępiającą wprowadzony przez sieć aukcyjną zakaz używania Google Checkout. eBay motywuje się stopniowo, że będzie brał niewątpliwie wysoki punkt oraz traci się, że Google tę kampanię może skorzystać. Wszystko będzie oczywiście po nowej konferencji IMA, gdzie eBay przedstawi podczas sesji własną możliwość „New in 2007”, natomiast jego przeciwnik przez chwila godzin będzie proponowałem korzyści wypływające z obsługi również używania z zalecanych poprzez nich: Google Checkout, Google Base i wyszukiwarki produktów Froogle. Wirtualni sprzedawcy mogą spodziewać się zaciętej walki pomiędzy korporacjami także pamiętać odwagę, że spowoduje toż dla nich lecz i zupełnie korzyści.

O admin

Zobacz także

Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niebudzący się cukiernictwem kwalifikuje się na podjęcie wyzwania

Reklama: Alejki ślubne Bydgoszcz Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niemający się cukiernictwem decyduje się …